Kursy językowe dla dzieci

Kursy językowe dla dzieci to nauka pomysłowa i dynamiczna z wykorzystaniem różnych materiałów: książek, filmów, piosenek i gier edukacyjnych. Zajęcia głównie skoncentrowane na rozwijaniu umiejętności mówienia i rozumienia ze słucha.


Kursy językowe dla młodzieży

Zajęcia nastawione na uzupełnianie wiedzy szkolnej lub poszerzanie i doskonalenia znajomości języka. Kurs nastawiony na rozwijanie wszystkich umiejętności językowych.

Jesteś zainteresowany/a naszą ofertą?

Masz pytania na temat nauczania przez naszą szkołę? Napisz lub zadzwoń do nas!
Na pewno odpowiemy na wszystkie pytania!

Przygotowanie do egzaminów i matury

Kursy maturalne lub egzaminacyjne skoncentrowane są na praktycznym rozwiązywaniu wszystkich typów zadań egzaminacyjnych. Zajęcia obejmują przygotowanie do matury podstawowej i rozszerzonej, wg potrzeb.

Przygotowanie do matury ustnej prowadzone jest przez nauczycieli zasiadających w komisjach egzaminacyjnych. Polega na analizie i na praktycznym zrealizowaniu zadań pojawiających się na egzaminie.


Kursy językowe dla osób 50 plus

Kursy dla osób 50 plus skierowane są do osób dorosłych, chcących rozpocząć naukę języka obcego od zera lub zwiększyć swoją pewność w komunikowaniu się w języku obcym w pracy lub w sytuacjach codziennych. Nie są to kursy egzaminacyjne. Zajęcia odbywają się raz w tygodniu w godzinach porannych lub popołudniowych, trwają 90 minut.